1ος Ορεινός Μαραθώνιος Βερμίου – Συμμετέχοντες

Α/Α Επίθετο Όνομα Σύλλογος και Χορηγός ΠΛΗΡΩΜΗ
1 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
2 Λυπηριδης Γεωργιος Stravaδι ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
3 ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
4 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΜAKRIDIS TEAM ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
5 ΔΗΜΖΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ NORTH ADVENTURE RUNNERS ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
6 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ CAUCASIAN MOUNTAINEERS ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
7 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ CAUCASIAN MOUNTAINEERS ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
8 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
9 ANTONIADIS STYLIANOS ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
10 Κόλιας Δημήτριος Kourkourikis training group ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
11 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
12 ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Olympus Marathon Running Team ΑΝΑΜΟΝΗ ΟΚ
13 Δημάδης Στέφανος Σύλλογος Δρομέων Βέροιας ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
14 Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος RayCom ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
15 Τσιαργαλης Χρηστος Olympus marathon ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
16 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΦΑΝΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
17 ΑΛΒΑΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
18 Κουτσαλιαρης Χριστος Mountain training solutions συλ/γος δρομεων βεροιας ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
19 ΚΟΥΛΕΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ΗΜΣΕΠ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
20 TSONOULIS NIKOLAOS YETI RUNNERS ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
21 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΔΑΜ Kasimis Training ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
22 ΠΕΚΡΙΔΗΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
23 Αθανασιάδης Σταυρος ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
24 ΑΠΟΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥΘ ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
25 ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ZDILA RUNNING TEAM ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
26 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ YETI RUNNERS ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
27 Λάσκου Στυλιανή ΛΥΚΟΙ Κεχαγιόγλου ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
28 ΔΡΑΓΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Σ.Δ.Υ.ΚΙΛΚΙΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
29 ΣΑΛΑΠΑΝΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ Σ.Δ.Υ.ΚΙΛΚΙΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
30 ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ.Υ.ΚΙΛΚΙΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
31 ΑΛΕΞΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ Σ.Δ.Υ.ΚΙΛΚΙΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
32 ΤΑΣΙΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ FIFTYMILERSRUN ΑΝΑΜΟΝΗ ΟΚ
33 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΤΡΙΚΑΛΩΝ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
34 ΠΛΑΤΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗ/ΛΥΚΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
35 ΤΣΙΟΛΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΑΝΑΜΟΝΗ ΟΚ
36 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΔΥΚ ΚΙΛΚΙΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
37 ΤΣΟΥΜΠΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ Ανεξαρτητη ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
38 ΜΠΟΝΑΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
39 ΑΜΑΞΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΛΥΚΟΙ- Κεχαγιογλου ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
40 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
41 Καραμέτσος Χρήστος Lailias Mountain Running ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
42 Τσιοπλής Ιωάννης Σ. Δ. Υ. Γρεβενών ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
43 ΤΟΜΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Fifthelement/Zntila Running Team ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
44 ΜΠΑΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Zntila Running Team ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
45 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
46 Κεχαγιάς Γιώργος Kourkourikis training group/Νάουσα Βέρμιο trail/ΣΔΥ Αλμωπίας ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
47 Δούλου Μανίνα Σδυθ KASSIMIS ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
48 Dedes Panagiotis KOURKOURIKIS TRAINING GROUP ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
49 Γενιάς Ανδρέας ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
50 koleta georgia ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
51 Τρεντου Ηλιας Μαραθωνοδρομοι Σερρών ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
52 ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕνΤωΜεταξύ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
53 ΣΠΗΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕνΤωΜεταξύ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
54 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕνΤωΜεταξύ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
55 ΤΣΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕνΤωΜεταξύ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
56 Χαλκιοπουλος Δημήτρης ΕνΤωΜεταξύ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
57 Νεδέλκος Σπύρος ΕνΤωΜεταξύ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
58 Λαμπρούλης Θανάσης ΕνΤωΜεταξύ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
59 ΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
60 ΒΑΡΚΑΣ ΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
61 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
62 Γκανηγιάννης Κωστας Σ.Δ.Υ.Θεσσαλονίκης ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
63 ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
64 Chairopoulou Dimitra ΣΔΥΚΟΖΑΝΗΣ – Zntila running team ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
65 Μπιρμπίλη Ελπίδα Δρομείς Υγείας Γρεβενών ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
66 ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ Σ,Δ,Υ, ΚΟΖΆΝΗΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
67 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ NONSTOP ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
68 MOYΡΑΤΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ NONSTOP ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
69 ΝΑΛΤΣΙΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ NONSTOP ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
70 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ NON STOP ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
71 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ NON STOP ΠΑΡΑΝΕΣΤΙ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ 2020 ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
72 ΣΙΩΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Kasimis training ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
73 ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ HELLENIC ARMY ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
74 ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ HELLENIC ARMY ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
75 Περιβολάρης Βασίλης ΣΔΥΘ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
76 ΣΙΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Kourkourikis Training Group ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
77 ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Kourkourikistrainninggroup ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
78 ΛΑΜΠΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
79 Γιάντσιος Στέργιος ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
80 Μιχαλάς Κωνσταντίνος Run Hike ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
81 Φωτιάδου Στέλλα Ανεξαρτητη ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
82 Ιωάννου Φώτης Νάουσσα Βέρμιο Trail ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
83 Χατζηιωάννου Δημήτρης Ανεξάρτητος ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
84 ΚΟΤΖΑΜΠΟΥΙΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ KKbags ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
85 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΑΚΗΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
86 Πελετιδης Ιωάννης Kourkourikis training group ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
87 Ανδρονικίδης Δημήτρης FIFTYMILERSRUN ΑΝΑΜΟΝΗ ΟΚ
88 Tsaliltzidis Kiriakos ΣΔΥΚΟΖΑΝΗΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
89 Palagkas Giorgos Kasimistraining ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
90 ΡΟΔΟΣΝΙΩΤΗΣ Νικόλαος Σύλλογος δρομέων Βέροιας ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
91 KATOPODIS THEOFYLAKTOS AS LEFKADAS FILANDROS ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
92 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
93 Αναστασιάδης Στέργιος GREAT ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
94 Ματζερίδου Ευθυμία Kourkourikis training group-Σδυ Αλμωπίας -Ναουσα Βέρμιο trail ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
95 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
96 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΗΝΑ RayCom ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
97 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ RayCom ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
98 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ KASIMISTRAINING ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
Χρησιμοποιούμε ανώνυμα cookies για τη λειτουργία και τη βελτίωση των υπηρεσιών μας.