10ος Δρόμος του Τσίπουρου – Συμμετέχοντες

Α/Α Επίθετο Όνομα Σύλλογος και Χορηγός ΠΛΗΡΩΜΗ
1 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
2 Αβράς Βασίλειος mechanismus.eu ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
3 Κιλινταρης Ιωάννης ΑΝΑΜΟΝΗ ΟΚ
4 DAMTSIOS EVANGELOS BALIOTIS NATURE TRAIL ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
5 Συμεωνιδης Κλεάνθης ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
6 Κολλάτου Θεοφανώ Baliotis Nature trail ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
7 Μαζίνης Εμμανουήλ ΣΧΟ Βέροιας / ΒΝΤ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
8 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ BALIOTIS NATURE TRAIL – ΣΧΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
9 Λάμπρου Γιώργος ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
10 Λάμπρου Θέμης ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
11 ΖΑΓΚΑΣ ΒΑΙΟΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
12 Μιχαηλίδης Χαράλαμπος ΖΕΥΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
13 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
14 Τσόπτσης Χρήστος Chill out Cafe – bar ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
15 ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
16 Κουκουράβας Στέφανος ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΛΑΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΜΕΤΕΩΡΩΝ (ΣΚΑΜ) ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
17 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
18 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
19 Κοράβου Ευγενία Σ. Δ. Υ. Γρεβενών ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
20 ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
21 ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Migdorunners ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ:
22 BEZ MAIKE ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
23 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
24 KYRIDIS APOSTOLOS ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
25 NIOZAS STERGIOS M-ARETHOUSIANOI ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
26 PAPALIOZIS NESTORAS M-ARETHOUSIANOI ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
27 ΑΓΙΑΝΝΙΤΗ ΝΑΥΣΙΚΑ Νάουσα Βέρμιο trail/ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
28 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ —- ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
29 Τσέλιος Σάκης sakis running team ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
30 Αυγέρης Γεώργιος Σ. Δ. Άρτας ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
31 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
32
33 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΕΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΥ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
34 Ζουπούλης Βασίλειος ΣΔΥ Δράμας ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
35 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ THASSOS RUNNERS ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
36 KOSTELIDIS GEORGIOS ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
37 Χριστοφορίδου Δέσποινα Εος Βροντούς Ολύμπου ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
38 Δημητρακόπουλος Γιώργος ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
39 ΣΑΚΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΕΧΑΛΑΚΗΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
40 ΛΑΔΗΣ ΧΑΡΗΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
41 ΒΕΡΓΑΔΗ ΑΥΓΗ ΟΡΕΙΝΟΙ ΒΙΤΣΙΟΥ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
42 ΑΚΕΡΜΑΝΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΚΛΗΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
43 Curatolo Leonardo EYFKLIS ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
44 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΚΛΗΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
45 Αντωνίου Στεργιανή Outstore ΑΝΑΜΟΝΗ ΟΚ
46 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
47 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΠΟΙΜΕΝΊΔΗΣ Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
48 ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
49 Κοτζιαμπασης Ζαχος Νάουσα Βέρμιο trail ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
50 ΝΤΑΛΑΚΑ ΕΛΈΝΗ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
51 Ανδρονικίδης Δημήτρης Fiftymilersrun ΑΝΑΜΟΝΗ ΟΚ
52 ΤΖΕΒΕΛΕΚΗ ΒΟΥΛΑ ΣΔΥΘ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
53 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Φ.Ο.Σ.ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
54 STAMATIADIS NIKOS ΕΥΚΛΗΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
55 ΤΣΙΟΥΡΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥΘ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
56 Χαμαϊδης Ευάγγελος Δρομείς Τυρνάβου ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
57 Χαμαϊδη Θεοδωρα Δρομείς Τυρνάβου ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
58 ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΕΙΡΉΝΗ Power Bar ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
59 ΡΩΜΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ KOURKOURIKIS TRANING GROUP ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
60 Γεωργακακης Γεωργιος ΟΑΛΘ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
61 ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
62 ΠΑΠΑΒΛΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
63 ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
64 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
65 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΤΑΣΟΣ METEOROCK ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
66 ΤΟΥΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ METEOROCK ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
67 ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
68 ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΩΓΛΟΥ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
69 ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
70 ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ OCTOCERT ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
71 ΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ MPAGIA’S RUNNER ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
72 ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ MPAGIA’S RUNNERS ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
73 MAKRIDIS ALEXANDROS ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
74 PAPADOPOYLOS ΣΤΕΛΙΟΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
75 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
76 ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
77 Καρπουζη Βασιλική ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
78 Πουλτιδης Ραφαηλ ΑΝΑΜΟΝΗ ΟΚ
79 Μπουνταιτης Νικόλαος Ανεξάρτητος ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
80 ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
81 Τοκας Σωτηριος ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
82 ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
83 ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
84 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ XANTHI RUNNERS CLAIN MAIN ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
85 ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
86 ΦΩΤΣΕΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
87 KASTANOGLOU MICHAIL ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
88 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
89 ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΜΓ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
90 ΚΕΜΕΚΕΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΔΥΘ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
91 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ONE STEP BEYOND ENDURANCE TEAM ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
92 ΓΚΛΕΖΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Φ.Ο.Σ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
93
94 Χρυσοχοΐδης Ιωάννης ΣΕΒΑΣ Έδεσσας ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
95 ΚΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
96 ΣΙΣΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝ ΣΔΟΕ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΑΝΑΜΟΝΗ ΟΚ
97 ΚΑΡΑΤΖΙΟΒΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ FITNESS EY ZHN / Σ.Δ.Υ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
98 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Σ.ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
99 Μαυρόγιαννης Παναγιώτης ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
100 Τομτσιδης Γεώργιος ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
101 ΑΓΓΕΛΗ ΑΡΕΤΗ ΣΔΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-SKY WOMAN RUNNING TEAM ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
102 ΚΑΖΙΑΝΗΣ ΦΩΤΗΣ Σ.Δ.Ι ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
103 Καρανικολας Αποστολος Kourkourikistraininggroup ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
104 Σκοτωρης Νικος ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
105 Χατζηκαλλινικιδης Ιωάννης ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
106 ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI , ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
107 ΠΡΕΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI , Σ.Δ.Υ.Θ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
108 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
109 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI , Σ.Δ.Υ.ΒΟΛΟΥ , ΣΔΥΘ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
110 ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI , Σ.Δ.Υ.ΒΟΛΟΥ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
111 ΧΑΣΙΩΤΗ ΦΑΝΗ LOS VUNISTAS THESSALONIKI , Σ.Μ..Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
112 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ LOS VUNISTAS THESSALONIKI , Σ.Δ.Υ.Θ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
113 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI , Σ.Δ.Υ.ΒΟΛΟΥ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
114 ΜΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
115 ΝΤΑΒΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
116 ΚΑΡΑΤΖΙΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
117 HARDT KONSTANTIN LOS VUNISTAS THESSALONIKI , Σ.Δ.Υ. ΒΟΛΟΥ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
118 ΚΟΥΒΑΛΑΚΙΔΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ LOS VUNISTAS THESSALONIKI , Σ.Δ.Υ.Θ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
119 ΚΑΛΟΥΣΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
120 ΑΓΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI , ΣΔΥΘ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
121 ΜΑΤΑΤΗΣ ΘΩΜΑΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI , Freelance Thessaloniki ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
122 ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΚΛΗΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
123 ΛΑΜΠΑΔΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΚΛΗΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
124 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΚΛΗΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
125 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΥΚΛΗΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ
Χρησιμοποιούμε ανώνυμα cookies για τη λειτουργία και τη βελτίωση των υπηρεσιών μας.